Y402810K0000T0C
Description
RES 10K OHM FOIL
DataSheet
Y402810K0000T0C PDF
Type Description
Series:FSR
Package:Tape & Reel (TR)
For Use With/Related Products:DMMs
Specifications:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
279-0038-S
279-0038-S
CONTROL DIAL
9398RED
9398RED
TIP PROBE REPL STRAIGHT RED
T198059
T198059
CLOSE-UP IR LENS, 2.9X (50UM) WI
MPLAD6.5KP22CAE3
MPLAD6.5KP22CAE3
TVS DIODE 22V 35.5V PLAD
FERRITE BEAD 750 OHM 0805 1LN
FS2T.0.1E.025
FS2T.0.1E.025
FLOW RANGE FROM 0 TO 1 M/S (HALF
Y402810K0000T0C
Y402810K0000T0C
RES 10K OHM FOIL