T3EL15060P
Manufacturer
Teledyne LeCroy
VIGOR # :
Description
ELEC LOAD DC 150V/60A/300W PGRM
Catalog
Equipment - Specialty
DataSheet
T3EL15060P PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Tool Type:DC Electronic Load
For Use With/Related Products:DC Power Sources
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
BCT 660A
BCT 660A
ADVANCED LABEL PRINTING SCALE
AGB 16A
AGB 16A
WEIGH SCALE BENCH AND FLOOR
2640
RF FIELD STRENGTH METER 2.0 GHZ
LPH1-04C24-3080-00
LPH1-04C24-3080-00
L2 BOARD, XHP70.2, LINEAR, 1X4,
SMCJ12CA-TP
SMCJ12CA-TP
TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
T3EL15060P
T3EL15060P