1020XR-36
Manufacturer
E-Z-Hook
VIGOR # :
Description
TEST LEAD BNC TO GRAB HOOK 36"
Catalog
Test Leads - BNC Interface
DataSheet
1020XR-36 PDF
Type Description
Series:E-Z-MINI-HOOK™ XR
Package:Bulk
Part Status:Active
Configuration:BNC to Grabber, Hook
1st Connector:BNC, Male Plug
2nd Connector:Mini Hook (2)
Cable Length:36.0" (914.40mm)