5268N-30D
Manufacturer
Klein Tools
VIGOR # :
Description
FIXED BODY BELT STYLE NO. 5268N
Catalog
Accessories
DataSheet
5268N-30D PDF
Type Description
Series:Klein-Kord®
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Tool Belt
For Use With/Related Products:Tools
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
63924
REP HEAD FOR 24-1/2" BOLT CUTTER
EZ406-02
EZ406-02
EZ406-01 EZ LOCK STARTER KIT
PPS COMPACT CLAMP
5268N-30D
5268N-30D
NUMICRO-SDK
NUMICRO-SDK
NUC100/NUC120/NUC130/NUC140 BRD
CKRA2430ER
CKRA2430ER
SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V
M2012E2S2W23
M2012E2S2W23
SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V