AES-RH3960-TRNSFMR-120V
Manufacturer
TE Connectivity Raychem Cable Protection
VIGOR # :
Description
AES-RH3960-TRNSFMR-120V
Catalog
Accessories
DataSheet
AES-RH3960-TRNSFMR-120V PDF
Type Description
Series:AES-RH3960
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Transformer
For Use With/Related Products:RH-396X
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
NT20T030S0NG
NT20T030S0NG
NT-T SERIES FILTER CARTRIDGE
ELECTRICAL CONTROLS ASSY
JGTCR
JGTCR
RED TIP CAP LUER LOCK
1810-E1-1-3T-0600-13
1810-E1-1-3T-0600-13
CIR BRKR THRM 60A 120VAC 32VDC