NT30T050S2BA
Manufacturer
3M
VIGOR # :
Description
NT-T SERIES FILTER CARTRIDGE
Catalog
Accessories
DataSheet
NT30T050S2BA PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Replacement Respirator Filter
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
5097
11N SLEEVE REPAIR PART
21520N
21520N
HANDLE,WOODEN,TYPE-A #4,CDD
E 248-50
E 248-50
POLYAMIDE SPARE HEAD D 50 MM
AB23RS
AB23RS
SSR RELAY SPST-NO 170MA 0-250V
PCI-MT32-E2-UT6
PCI-MT32-E2-UT6
LICENSE PCI MAST/TARG 32B EC/ECP
NT30T050S2BA
NT30T050S2BA
NT-T SERIES FILTER CARTRIDGE
PDS4102-T176/2128V
PDS4102-T176/2128V
ADAPTER 176-TQFP ISPLSI 2128V