025-00001-SUB
Manufacturer
Paladin Tools (Greenlee Communications)
VIGOR # :
Description
COMPLETE BATTERY HOLDER ASSY
Catalog
Accessories
DataSheet
025-00001-SUB PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:-
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
02456
NOSE ASSEMBLY (SERVICE)(G3)
B1398
B1398
HANDLE,153/154/155
END FITTING 16 Z 5 MM
C320C111K3G5TA
C320C111K3G5TA
CAP CER RAD 110PF 25V C0G 10%
1206Y1K00560FAT
1206Y1K00560FAT
CAP CER 56PF 1KV C0G/NP0 1206