32W100-015
Manufacturer
Rosenberger
VIGOR # :
Description
SMA SHARPENING TOOL
Catalog
Accessories
DataSheet
32W100-015 PDF
Type Description
Series:SMA
Package:Bag
Part Status:Active
Accessory Type:-
For Use With/Related Products:Coaxial, RF - SMA
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
1990-7
EXTENSION 1/2" 180 MM
TOOL GUIDE
IIO
IIO
AC, 16X2 LCM MODULE WITH 5 BUTTO
MUR5010
MUR5010
DIODE GEN PURP 100V 50A DO5