HT801/DF59-22P
Description
TOOL HAND CRIMPER 22AWG
DataSheet
HT801/DF59-22P PDF
Type Description
Series:DF59
Package:Bulk
Tool Type Feature:-
For Use With/Related Products:Solid State Lighting Contacts
Wire Gauge or Range - AWG:22 AWG
Wire Gauge or Range - mm²:-
Ratcheting:No Ratchet
Wire Entry Location:-
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FA2 APPLICATOR PICO-SPOX 26-30AW
CM07P010200
CM07P010200
HAND TOOL FOR THE CP-01 SERIES T
TOOL HAND CRIMPER 14-16AWG SIDE
PLL1994MESR
PLL1994MESR
LENS ROUND 47.6MM 1 POS MEDIUM
HT801/DF59-22P
HT801/DF59-22P
TOOL HAND CRIMPER 22AWG
DEV KIT WITH L138-DG-325-RI
CABLE FFC 35POS 1.25MM 4"