HT802/HR41A-11-20
Description
TOOL HAND CRIMPER 20AWG
DataSheet
HT802/HR41A-11-20 PDF
Type Description
Series:HR41A
Package:Bulk
Tool Type Feature:-
For Use With/Related Products:Circular Contacts
Wire Gauge or Range - AWG:20 AWG
Wire Gauge or Range - mm²:-
Ratcheting:No Ratchet
Wire Entry Location:-
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PA4802
PA4802
TOOL HAND CRIMPER COAX SIDE
TOOL HAND CRIMPER 10-20AWG SIDE
TOOL HAND CRIMPER MODULAR SIDE
RN73H2ATTD6652B25
RN73H2ATTD6652B25
RES 66.5K OHM 0.1% 1/8W 0805
LXD85-5000SW
LXD85-5000SW
LED DRIVER CC AC/DC 16-30V 5A