JG20CC-LL-20
Description
20PC 20CC CALIBRATED MANUAL LUER
Catalog
Dispensing Equipment - Bottles, Syringes
DataSheet
JG20CC-LL-20 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Syringe, Manual
Tip Type:Luer Lock
Capacity:20cc
Inner Diameter:-
Outer Diameter:-
Length:-
Height:-
Color:White
Material:-
Features:Measurement Scale
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
KDSDELUXEKITN
KDSDELUXEKITN
DELUXE DISPENSING STARTER KIT
35611
DISPENS BOTTL 2OZ 18/20/26GA 3PC
35764
BTTL ONLY GRN HDPE 6OZ ESD SAFE
CPR203R600JE10
CPR203R600JE10
RES 3.6 OHM 20W 5% RADIAL
SiT3373AC-1B3-25NH625.000000T
SiT3373AC-1B3-25NH625.000000T
XTAL OSC VCXO 625.0000MHZ LVPECL
853-004-213R001
853-004-213R001
CONN PLUG FMALE 4POS GOLD SOLDER