JG25-1.5-45
Description
25G 1.5" IT SERIES TIP ID .012"
DataSheet
JG25-1.5-45 PDF
Type Description
Series:IT
Gauge:25
Outer Diameter:0.020" (0.51mm)
Inner Diameter:0.012" (0.31mm)