JG24-1.5-90
Manufacturer
Jensen Global Inc.
VIGOR # :
Description
24G 1.5" IT SERIES TIP ID .015"
Catalog
Dispensing Equipment - Tips, Nozzles
DataSheet
JG24-1.5-90 PDF
Type Description
Series:IT
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Angled 90°
Gauge:24
Outer Diameter:0.022" (0.56mm)
Inner Diameter:0.015" (0.38mm)