EPB-211066
Manufacturer
OK Industries (Jonard Tools)
VIGOR # :
Description
PUNCHDOWN GUN 66 110 W/BLADE
Catalog
Punchdown, Blades
DataSheet
EPB-211066 PDF
Type Description
Series:EPB
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Tool Type:Punchdown, Gun
Includes:Battery, Battery Charger, Blade, Light
Blade Size:66, 110
Features:Impact Adjustment, Interchangeable Blades, Reversible
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
EPB-1066
EPB-1066
PUNCHDOWN GUN 66 W/BLADE
EPB-KIT110
EPB-KIT110
PUNCHDOWN KIT 110
PA3582
PA3582
PDT BIX NON IMPACT RUBBR HANDLE
TMC-V86-531-W
TMC-V86-531-W
TURBO PANEL MOUNT CONTINUOUS ALA
54437
COMP STORAGE STEEL 9.76"LX13.3"W
EPB-211066
EPB-211066
PUNCHDOWN GUN 66 110 W/BLADE