32500MAG
Manufacturer
Klein Tools
VIGOR # :
Description
11-IN-1 MAGNETIC SCREWDRIVER/NUT
Catalog
Screw and Nut Drivers - Sets
DataSheet
32500MAG PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Nut, Screwdriver Set
Tip Type:Hex Socket, Phillips, Slotted, Square, Torx®
Includes:Handle
Features:11-in-1, Chrome Finish, Magnetic, Soft Grips
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
666-032-J
666-032-J
BIT BOX INDUSTRY 32 PIECES
56632G
56632G
17PC FOLDUP HEX KEY SET SAE/ME
SCL 42-90 A
SCL 42-90 A
HEXAGON ALLEN KEY SET 5/64-1/4AF
0805J0250151FCT
0805J0250151FCT
CAP CER 150PF 25V C0G/NP0 0805
Q-330790001.25M
Q-330790001.25M
SMA-RP/AMC-RP G178 0.25M
7201T1V3BE
7201T1V3BE
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V