ATI55MXL
Manufacturer
Atrix International
VIGOR # :
Description
MAGNETIC NUT DRIVER 5.5MM WITH E
Catalog
Screw and Nut Drivers
DataSheet
ATI55MXL PDF
Type Description
Series:*
Package:Box
Part Status:Active
Tool Type:Nut Driver
Tip Type:Hex Socket
Size:5.5mm
Length - Blade:9.06" (230.0mm)
Length - Overall:13.39" (340.0mm)