Z125-9261600
Manufacturer
Harwin
VIGOR # :
Description
TOOL SEPARATOR FOR GECKO 16POS
Catalog
Specialized Tools
DataSheet
Z125-9261600 PDF
Type Description
Series:Gecko
Package:Bulk
Part Status:Active
Tool Type:Unlock Tool
For Use With/Related Products:Rectangular Connectors
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ELECTRONIC TORPEDO LEVEL, PROTRA
HOOK WRENCH WITH PIN, 45-50 MM
TOL-11784
TOL-11784
KIT HELPING THIRD HANDS TOOL
VJ0805Y471MXJAC
VJ0805Y471MXJAC
CAP CER 470PF 16V X7R 0805
GJM0335C2A3R6CB01J
GJM0335C2A3R6CB01J
CAP CER MLCC
Z125-9261600
Z125-9261600
TOOL SEPARATOR FOR GECKO 16POS
GA0603A821FBAAT31G
GA0603A821FBAAT31G
CAP CER 820PF 50V C0G/NP0 0603