DCH.91.201.PA
Manufacturer
REDEL / LEMO
VIGOR # :
Description
TOOL SPANNER FOR NOTCHED NUT
Catalog
Specialized Tools
DataSheet
DCH.91.201.PA PDF
Type Description
Series:91
Package:Bag
Part Status:Active
Tool Type:Spanner Tool
For Use With/Related Products:Nuts
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
51606
ALUMINUM CONDUIT BENDER W/ ANGLE
HEX DRIVE CBL ASSY NUT FOR M8
STAMPING BIT 4.3MM DIAMETER
HC1206CG100G201
HC1206CG100G201
CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 1206
DCH.91.201.PA
DCH.91.201.PA
TOOL SPANNER FOR NOTCHED NUT
MAX16806ATP+
MAX16806ATP+
IC LED DRVR LIN DIM 350MA 20TQFN
RNCF2010BTE560K
RNCF2010BTE560K
RES 560K OHM 0.1% 1/3W 2010