HS-16TE-OB
Manufacturer
Jameson LLC
VIGOR # :
Description
16" TRI-CUT SAW W/ SCABBARD
Catalog
Specialized Tools
DataSheet
HS-16TE-OB PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Tool Type:Handsaw
For Use With/Related Products:-
Quantity Unit Price Ext. Price
STAMPING BIT 3.5 X 12 MM
4000-4/34
4000-4/34
4000 SERIES RT, STORAGE CASE, CI
PUNCH RD 1-1/16
HS-16TE-OB
HS-16TE-OB
16" TRI-CUT SAW W/ SCABBARD
CONN HEADER 3POS 2.5MM TH
CROWFOOT SPANNER 14 MM