9A-25-400M
Manufacturer
Jameson LLC
VIGOR # :
Description
400 FT 3/8" DUCT RODDER MARKED
Catalog
Specialized Tools
DataSheet
9A-25-400M PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Tool Type:Fish Tape
For Use With/Related Products:Wire Fishing, Pulling
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
24477
PUNCH UNIT ASSY 40.5MM BB
9T 967
9T 967
MAXXPRO BOTTLE OPENER
TOOL CABLE GLAND
CCPD-034M-50-212.500
CCPD-034M-50-212.500
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVPECL
9A-25-400M
9A-25-400M
400 FT 3/8" DUCT RODDER MARKED
R1501J090B-T1-JE
R1501J090B-T1-JE
IC REG LINEAR 9V 1A TO252-5-P2
FERRITE CORE 40OHM SOLID 1.30MM