B82801A1214A050
Description
EE4.2 SMD TRANSFORMER_P301766
DataSheet
B82801A1214A050 PDF
Type Description
Series:B82801A
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Frequency Range:50kHz ~ 1MHz
Type:Invasive
Current Rating (Amps):-
Inductance:-
ET (Volt-Time):-
Turns Ratio - Primary:Secondary:-
Current Ratio:Surface Mount
DC Resistance (DCR):0.185" L x 0.138" W (4.70mm x 3.50mm)
Ratings:0.138" (3.50mm)