IS1000HGDV
Manufacturer
Tripp Lite
VIGOR # :
Description
ISOLATOR SERIES DUAL-VOLTAGE 115
Catalog
Isolation Transformers and Autotransformers, Step Up, Step Down
DataSheet
IS1000HGDV PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Isolation, Medical Grade
Voltage - Primary:100V, 125V, 200V, 250V
Voltage - Secondary:115V, 230V