ECO-105-24
DataSheet
ECO-105-24 PDF
Type:Laminated Core
Voltage - Primary:115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load):Parallel 12V, Series 24V
Current - Output (Max):Parallel 8.7A, Series 4.3A
Termination Style:Terminal Block
Size / Dimension:90.00mm L x 106.00mm W
Height - Seated (Max):96.00mm