YLTH48004-1PT
DataSheet
YLTH48004-1PT PDF
Inductance:200µH
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:1.094" L x 0.480" W (27.80mm x 12.20mm)
Height - Seated (Max):0.295" (7.50mm)
Operating Temperature:0°C ~ 70°C