ALT4532H-121-T10G
Description
PULSE TRANSFORMERS FOR LAN INTER
DataSheet
ALT4532H-121-T10G PDF
Part Status:Active
Transformer Type:LAN
Inductance:120µH
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.114" (2.90mm)
Operating Temperature:-40°C ~ 105°C