PFC3318QM-601K03B-00
Description
CHOKE COMMON MODE
DataSheet
PFC3318QM-601K03B-00 PDF
Part Status:Active
Inductance:600 µH
For Use With/Related Products:-
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:1.102" L x 1.378" W (28.00mm x 35.00mm)
Height - Seated (Max):0.787" (20.00mm)