ZS1324-24V LUL1(H)
Manufacturer
Excelitas Technologies
VIGOR # :
Description
TRIGGER COIL
Catalog
Specialty Transformers
DataSheet
ZS1324-24V LUL1(H) PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Inductance:35 µH
For Use With/Related Products:Xenon Flash
Mounting Type:Chassis Mount
Size / Dimension:0.945" Dia (24.00mm)