PFC3514QM-231K06B-00
Manufacturer
TDK Corporation
VIGOR # :
Description
CHOKE COMMON MODE
Catalog
Specialty Transformers
DataSheet
PFC3514QM-231K06B-00 PDF
Type Description
Series:PFC
Package:Bulk
Part Status:Active
Inductance:230 µH
For Use With/Related Products:-
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:1.181" L x 1.457" W (30.00mm x 37.00mm)
Height - Seated (Max):0.610" (15.50mm)