782100/33VC
Manufacturer
Murata Power Solutions
VIGOR # :
Description
TRANSFORMER, 3.3V-3.3V, 4KVDC, 1
Catalog
Specialty Transformers
DataSheet
782100/33VC PDF
Type Description
Series:782100
Package:Tube
Part Status:Active
Inductance:310 µH
For Use With/Related Products:PE22100
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:0.385" L x 0.360" W (9.77mm x 9.14mm)
Height - Seated (Max):0.250" (6.35mm)