PH9400.211NLT
Description
XFMR GATE DRIVE SIDE CAR SMT
DataSheet
PH9400.211NLT PDF
Type Description
Series:PH9400
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Inductance:6.48 mH
For Use With/Related Products:-
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.657" L x 0.500" W (16.70mm x 12.70mm)
Height - Seated (Max):0.559" (14.20mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CMC 400MA 5 LN T/H PFC