PFC3519QM-451K04E-00
DataSheet
PFC3519QM-451K04E-00 PDF
Part Status:Active
Inductance:450 µH
For Use With/Related Products:-
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:1.181" L x 1.457" W (30.00mm x 37.00mm)
Height - Seated (Max):0.787" (20.00mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
78253/35C
78253/35C
XFRMR MAX250 4KVDC 2.5 MH DIP
CMC 900MA 6 LN T/H PFC