PFC3819QM-301K06E-00
DataSheet
PFC3819QM-301K06E-00 PDF
Part Status:Not For New Designs
Inductance:300 µH
For Use With/Related Products:-
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:1.319" L x 1.575" W (33.50mm x 40.00mm)
Height - Seated (Max):0.787" (20.00mm)