PFC3525ER-181K09B-00
DataSheet
PFC3525ER-181K09B-00 PDF
Part Status:Active
Inductance:180 µH
For Use With/Related Products:-
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:1.083" L x 1.457" W (27.50mm x 37.00mm)
Height - Seated (Max):1.063" (27.00mm)