PFC3514QM-281K05B-00
DataSheet
PFC3514QM-281K05B-00 PDF
Part Status:Active
Inductance:280 µH
For Use With/Related Products:-
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:1.181" L x 1.457" W (30.00mm x 37.00mm)
Height - Seated (Max):0.610" (15.50mm)