PFC4124QM-151K11D-00
Description
CHOKE COIL, 150UH
DataSheet
PFC4124QM-151K11D-00 PDF
Part Status:Active
Inductance:150 µH
For Use With/Related Products:-
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:1.496" L x 1.693" W (38.00mm x 43.00mm)
Height - Seated (Max):0.984" (25.00mm)