STP28X50BU/N
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
ACCESSORY WIRE MANAGEMENT
Catalog
Unclassified
DataSheet
STP28X50BU/N PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FXWSB7E7EBNM023
FXWSB7E7EBNM023
CABLE ASSEMBLY FIBER OPTIC
FSUYP7575KAF093
FSUYP7575KAF093
CABLE FIBER OPTIC
UTP6ASDL8MBL/N
UTP6ASDL8MBL/N
COPPER PATCH CORD CAT 6A
06035C682KAT2A
06035C682KAT2A
CAP CER 6800PF 50V X7R 0603