KT1612A19200AER18TAT
Manufacturer
KYOCERA Corporation
VIGOR # :
Description
OSC TCXO 19.200MHZ CLPD SNWV SMD
Catalog
Unclassified
DataSheet
KT1612A19200AER18TAT PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Obsolete
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FZTYP5E5EAAM120
FZTYP5E5EAAM120
CABLE ASSEMBLY FIBER OPTIC
FXUYBE5E5XNM014
FXUYBE5E5XNM014
CABLE ASSEMBLY FIBER OPTIC
655P15556A3T
655P15556A3T
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
AKT4H212204
AKT4H212204
CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
LTP32-M32-EXD
LTP32-M32-EXD
COMP FITTING STR M32 1.0" DIA ME
KT1612A19200AER18TAT
KT1612A19200AER18TAT