FXPE10D-10M12D
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
CABLE FIBER OPTIC
Catalog
Unclassified
DataSheet
FXPE10D-10M12D PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
Z22N000224
Z22N000224
ENCLOSURE NETWORK ZONE
FXUYBE5E5XAM012
FXUYBE5E5XAM012
CABLE ASSEMBLY FIBER OPTIC
Z23N001337
Z23N001337
ENCLOSURE NETWORK ZONE
C1206X332F2GECAUTO7210
C1206X332F2GECAUTO7210
CAP CER 1206 3.3NF 200V C0G 1%
NHD-19232WG-BGGH-V#T
NHD-19232WG-BGGH-V#T
LCD MOD GRAPH 192X32 GRN TRANSFL
CIR BRKR THRM 10A 240VAC 48VDC