BR815S15YN32
Manufacturer
Seltech
VIGOR # :
Description
RECEIVER - TELECOM / HAC - 8 X 1
Catalog
Speakers
DataSheet
BR815S15YN32 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Technology:-
Type:General Purpose
Frequency Range:200 Hz ~ 7.0 kHz
Frequency - Self Resonant:300Hz
Impedance:0.059" (1.50mm)