PLS-65F25AL02-08
Description
SPEAKER 8OHM 25W TOP PORT 82.8DB
DataSheet
PLS-65F25AL02-08 PDF
Type:Full Range
Frequency Range:100 Hz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:104.3Hz
Impedance:1.819" (46.20mm)