
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Battery Type, Function: | 9V, Snap Connector |
| Style: | Connector, Snap |
| Battery Cell Size: | 9V |
| Number of Cells: | 1 |
| Battery Series: | - |
| Mounting Type: | Free Hanging |
| Termination Style: | Wire Leads - 6" (152.4mm) |
| Features: | - |
| Height Above Board: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 100 | ||
| 500 | ||
| 1000 |
Current price of BS6I is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
BATTERY SNAP 9V BARREL PLUG
BATTERY RETAINER COIN 16MM SMD
BATTERY HOLDER COIN 30MM PC PIN
CAP CER MLCC
BATTERY CONNECT SNAP 9V 6" LEADS
LED COB CXM22 WARM WHITE SQUARE
CABLE ASSEMBLY I/O 9.84'