1550WLBK
Description
BOX ALUM BLACK 6.51"L X 5.02"W
DataSheet
1550WLBK PDF
Type Description
Series:1550W
Container Type:Box
Size / Dimension:6.512" L x 5.016" W (165.40mm x 127.41mm)
Height:3.012" (76.50mm)
Area (L x W):32.7in² (211cm²)
Color:Black
Thickness:0.079" (2.01mm)