EJ161410S16
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BOX S STEEL NATURAL 16"L X 14"W
Catalog
Boxes
DataSheet
EJ161410S16 PDF
Type Description
Series:Eclipse Junior
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:16.000" L x 14.000" W (406.40mm x 355.60mm)
Height:10.000" (254.00mm)
Area (L x W):224in² (1445cm²)