R100-102-000
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BOX ALUM BEIGE 5.91"L X 3.94"W
Catalog
Boxes
DataSheet
R100-102-000 PDF
Type Description
Series:R100
Package:Box
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:5.906" L x 3.937" W (150.00mm x 100.00mm)
Height:3.150" (80.00mm)
Area (L x W):23.2in² (150cm²)