1590LBFBK
Description
BOX ALUM BLACK 1.99"L X 1.99"W
DataSheet
1590LBFBK PDF
Type Description
Series:1590F
Container Type:Box
Size / Dimension:1.988" L x 1.988" W (50.50mm x 50.50mm)
Height:1.217" (30.91mm)
Area (L x W):3.95in² (25.5cm²)
Color:Black
Thickness:0.080" (2.03mm)