MB181110
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BOX PLASTIC GRAY 7.4"L X 4.33"W
Catalog
Boxes
DataSheet
MB181110 PDF
Type Description
Series:MB
Package:Bag
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:7.402" L x 4.331" W (188.00mm x 110.00mm)
Height:3.937" (100.00mm)
Area (L x W):32.1in² (207cm²)