1455N1201BU
Description
BOX ALUM BLUE 4.72"L X 4.06"W
DataSheet
1455N1201BU PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:4.724" L x 4.055" W (120.00mm x 103.00mm)
Height:2.087" (53.00mm)
Area (L x W):19.2in² (124cm²)
Design:End Panel(s)
Material:Metal, Aluminum
Color:Blue
Thickness:0.060" (1.52mm)