R100-064-000
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BOX ALUM BEIGE 3.94"L X 2.56"W
Catalog
Boxes
DataSheet
R100-064-000 PDF
Type Description
Series:R100
Package:Box
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:3.937" L x 2.559" W (100.00mm x 65.00mm)
Height:1.575" (40.00mm)
Area (L x W):10.1in² (65cm²)