1447SH10
Description
BOX STEEL GRAY 42"L X 31.38"W
DataSheet
1447SH10 PDF
Type Description
Series:1447S
Container Type:Box
Size / Dimension:42.000" L x 31.380" W (1066.80mm x 797.05mm)
Height:10.000" (254.00mm)
Area (L x W):1318in² (8503cm²)