1590WFBK
Description
BOX ALUM BLACK 7.4"L X 7.4"W
DataSheet
1590WFBK PDF
Type Description
Series:1590W
Container Type:Box
Size / Dimension:7.402" L x 7.402" W (188.01mm x 188.01mm)
Height:2.638" (67.00mm)
Area (L x W):54.8in² (354cm²)
Color:Black
Thickness:0.080" (2.03mm)